SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
250 000 €
(2 174 € / м²)
Распродаја
4
2+
115 м²
Alanya Kavşağı

спаваћа соба4
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This fully furnished 3+1 duplex penthouse is located in a modern and well-equipped residential complex in Alanya. The property offers 3 spacious bedro...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Alanya Kavşağı
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Basic Apartment

Слични огласи

Слично у иностранству