SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
109 000 €
(1 982 € / м²)
Распродаја
2
1
55 м²
Aydin Sokak

спаваћа соба2
равно55 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Investment-Wohnungen zum Kauf in Avsallar, Alanya mit 55 bis 136 m² in einem 7-stöckigen Block. Das Projekt liegt 700 m vom Meer entfernt und bietet P...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Aydin Sokak
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Alanya Eiendom Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству