SUPA24
Остало
Остало
Остало
105 000 €
(2 188 € / м²)
Распродаја
1
1
48 м²

спаваћа соба1
равно48 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sea View Apartments in a Secure Complex with a Pool in Kuşadası Turkey
These chic apartments are located in Kuşadası, Aydın. Kuşadası is a famous coas...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторТротоарБезбедност

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству