SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
170 000 €
(1 000 € / м²)
Распродаја
5
2+
170 м²
Atatürk Caddesi

спаваћа соба5
равно170 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

PREISWERTE MAISONETTE-WOHNUNG MIT MEERWEITBLICK IN ALANYA – 170 m², MODERN MÖBLIERT & SOFORT BEZUGSBEREIT In Mahmutlar / Alanya, 1,1 km vom Strand ent...

намештен
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Atatürk Caddesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

New Day Property

Слични огласи

Слично у иностранству