SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
140 000 €
(2 029 € / м²)
Распродаја
2
1
69 м²
Atatürk Caddesi

спаваћа соба2
равно69 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Neubauwohnungen zum Verkauf in Demirtas, Alanya bieten 69 bis 127 m² Wohnfläche in einem niedriggeschossigen Projekt. Das Grundstück umfasst m² mit 2 ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Atatürk Caddesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Alanya Eiendom Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству