SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
139 000 €
(2 725 € / м²)
Распродаја
2
1
51 м²
Alanya Kavşağı

спаваћа соба2
равно51 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق بإطلالة على البحر في مجمع سكني مع مرافق متكاملة في ألانيا كوناكلي
تقع الشقق في منطقة كوناكلي في ألانيا، تركيا. تضم المنطقة مقاهي، مطاعم، مخابز، مر...

Друго
Старост понуде: 48дана
Ажурирано: 48дана

Локалитети

Alanya Kavşağı
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Antalya Homes

Слични огласи

Слично у иностранству