SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
196 000 €
(2 579 € / м²)
Распродаја
3
2+
76 м²
Kılınçarslan Caddesi

спаваћа соба3
равно76 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق فندقية مع وسائل راحة غنية في ألانيا محمودلار
تم تجهيز هذه الشقق الأنيقة بأرضيات سيراميك من الدرجة الأولى، وأسطح مطبخ من الجرانيت، وخزائن حمام ومطب...

Друго
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 50дана

Локалитети

Kılınçarslan Caddesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Antalya Homes

Слични огласи

Слично у иностранству