SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
175 000 €
(1 768 € / м²)
Распродаја
3
2+
99 м²
Turgut Reis Caddesi

спаваћа соба3
равно99 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق فاخرة في مشروع فندقي مع خدمة نقل في بايالار
تقع الشقق في حي بايالار في ألانيا، أنطاليا. تخضع منطقة بايالار للتطوير السريع، وتتميز بممرات ساحلية جد...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 52дана

Локалитети

Turgut Reis Caddesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству