SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
175 489 €
(2 543 € / м²)
Распродаја
3
2+
69 м²
Yazlık Siteler Sokak

спаваћа соба3
равно69 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق مطلة على البحيرة مع نظام المنزل الذكي في أدابوكو
أدابوكو؛ مع غابات الصنوبر والبحر الأزرق العميق وجميع المرافق الاجتماعية، توفر فرصًا لكل من أولئك ...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 58дана

Локалитети

Yazlık Siteler Sokak
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству