SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
115 000 €
(2 091 € / м²)
Распродаја
2
1
55 м²
Alparslan Türkeş Bulvarı

спаваћа соба2
равно55 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق ذات أنشطة اجتماعية غنية في ألانيا إنجيكوم
إنجيكوم، التي تضم العديد من الجمال الطبيعي في أنطاليا ألانيا، تبرز كواحدة من أكثر المواقع المفضلة في الم...

намештен
Старост понуде: 53дана
Ажурирано: 53дана

Локалитети

Alparslan Türkeş Bulvarı
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству