SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
102 461 €
(931 € / м²)
Распродаја
4
2+
110 м²
Armutlu Tarihi Köprü

спаваћа соба4
равно110 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق مطلة على البحر من 2 و3 غرف نوم في مجمّع سكني على الواجهة البحرية في يالوفا أرموتلو
تقع هذه الشقق الأنيقة في منطقة أرموتلو التابعة لولاية يالوفا في...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 160дана
Ажурирано: 111дана

Локалитети

Armutlu Tarihi Köprü
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству