SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
60 000 €
(1 091 € / м²)
Распродаја
2
1
55 м²
Atatürk Caddesi

спаваћа соба2
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

48281+1 Apartment in Avsallar – Cozy, Comfortable, and Well-Developed Infrastructure!We present a bright and modern 1+1 apartment with an area of ​​55...

Друго
Старост понуде: 223дана
Ажурирано: 39дана

Локалитети

Atatürk Caddesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AYVAZOGLU HOMES

Слични огласи

Слично у иностранству