SUPA24
Остало
Остало
Остало
72 500 €
(1 208 € / м²)
Распродаја
1
1
60 м²

спаваћа соба1
равно60 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartments in a Complex with a Pool and View in Central Çınarcık, Yalova
Yalova is located in a highly advantageous position in terms of transportatio...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
1. спрат од 2
Старост понуде: 238дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству