SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
225 374 €
(1 734 € / м²)
Распродаја
4
2+
130 м²
Adatepe Caddesi

спаваћа соба4
равно130 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق مطلة على البحر في مودانيا، بورصا، ضمن مجمع مع موقف سيارات
تقدم الشقق في منطقة جوزيليالي يني محلة بمودانيا نمط حياة هادئًا مع قربها من جميع المرافق...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 238дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Adatepe Caddesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству