SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
258 500 €
(2 068 € / м²)
Распродаја
3
2+
125 м²
Dim Tüneli

спаваћа соба3
равно125 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع العقار في الجزء الأخضر لالانيا يسمى كيستيل. علي مسافة قريبة يمكنك ان تجد المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس والبنوك والس...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 244дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Dim Tüneli
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству