SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 372 200 €
(7 841 € / м²)
Распродаја
4
2+
175 м²
Çoruh Sokak, 19 Mayıs Mahallesi

спаваћа соба4
равно175 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في شيشلي. اسطنبول شيشلي هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها واحدة من أكثر المناطق المركزية اكتظاظًا بالسكان في المدينة. ي...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 72дана

Локалитети

Çoruh Sokak, 19 Mayıs Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству