SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
91 713 €
(1 146 € / м²)
Распродаја
3
1
80 м²
2. İstiklal Caddesi

спаваћа соба3
равно80 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق أنيقة على بُعد مسافة سير من المرافق الاجتماعية في مرسين ميزتلي
تُعد ميزتلي واحدة من أشهر أحياء مرسين، وتزداد شعبيتها بين المستثمرين المحليين والأج...

Друго
Старост понуде: 278дана
Ажурирано: 38дана

Локалитети

2. İstiklal Caddesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству