SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
120 000 €
(1 538 € / м²)
Распродаја
3
1
78 м²
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı

спаваћа соба3
равно78 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق جديدة للبيع في مرسين تيجي، على بعد مسافة قصيرة سيرا على الأقدام من البحر
شقق بأسعار معقولة للبيع تقع في موقع بوتيكي بخطوط معمارية أنيقة في موقع مت...

Друго
Старост понуде: 421дана
Ажурирано: 277дана

Локалитети

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству