SUPA24
Остало
Остало
Остало
528 000 €
(8 123 € / м²)
Распродаја
1
1
65 м²
Radović, Opština Tivat

спаваћа соба1
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

We offer for sale a 1-bedroom apartment in the Heights district of the Luštica Bay complex — one of the largest and most prestigious projects on the c...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторТуш кабинаКухињски апаратиПриродно светлоСпратМодерни стилНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Radović, Opština Tivat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству