SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 450 000 €
(9 355 € / м²)
Распродаја
3
2+
155 м²
Radović, Opština Tivat

спаваћа соба3
равно155 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

3-bedroom house with an area of 155.29 m² in the new Luštica Bay complex – The Peaks
3 bedrooms3+1 bathroomsArea: 155.29 m²Fully furnishedThe Peaks is...

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Radović, Opština Tivat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству