SUPA24
Остало
Остало
Остало
370 000 €
(3 364 € / м²)
Распродаја
3
2+
110 м²
Opština Tivat

спаваћа соба3
равно110 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This spacious and modern three-bedroom apartment is located in the heart of the picturesque town of Tivat. Situated in a newly built 2023 development,...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Opština Tivat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству