SUPA24
Остало
Остало
Остало
625 000 €
(7 530 € / м²)
Распродаја
2
2+
83 м²
Opština Tivat

спаваћа соба2
равно83 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Area: 83 m² (79 m2 + 4 m2 terrace)
Bedrooms: 2Bathrooms: 2
Elegantly furnished two-bedroom apartment located in the Centrale zone, within Lustica Bay....

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторНамештенПриродно светло

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Opština Tivat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko

Слични огласи

Слично у иностранству