SUPA24
Остало
Остало
Остало
210 588 €
(2 106 € / м²)
Распродаја
1
1
100 м²
Opština Tivat

спаваћа соба1
равно100 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaje se jednosoban stan površine 50.14m², smješten na 2. spratu modernog stambenom kompleksa u izgradnji u naselju Donja Lastva, Tivat. Kompleks im...

Друго
Старост понуде: 60дана
Ажурирано: 60дана

Локалитети

Opština Tivat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Слични огласи

Слично у иностранству