SUPA24
Тераса; поглед
Балкон; поглед
Дневна соба; модерни стил, природно светло
650 000 €
(9 559 € / м²)
Распродаја
1
1
68 м²
Opština Tivat

спаваћа соба1
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Area: 68 m2 (55 m2 + 13 m2 terrace)
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1

A one-bedroom, fully furnished luxury apartment in the Baia building, with a sea view.
T...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 70дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Opština Tivat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko

Слични огласи

Слично у иностранству