SUPA24
Остало
Остало
Остало
175 000 €
(2 574 € / м²)
Распродаја
1
1
68 м²
XI ulica, Opština Budva

спаваћа соба1
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We offer for sale a stylish 2-room apartment with panoramic views of the city and the sea, in the Lazi area, Budva.
Main features
Total area: 68 m²Flo...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

XI ulica, Opština Budva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству