SUPA24
256 500 €
(3 886 € / м²)
Распродаја
1
1
66 м²
Ive Lole Ribara, Opština Budva

спаваћа соба1
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We offer you an exclusive opportunity: a one-bedroom apartment in a modern residential complex located in the picturesque Ivanovići area (Bečići).

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Ive Lole Ribara, Opština Budva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству