SUPA24
Остало
Остало
Остало
300 000 €
(6 522 € / м²)
Распродаја
1
1
46 м²
Mediteranska, Opština Budva

спаваћа соба1
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

One-bedroom apartment in the Fontana residential complex, Budva city center
A cozy and fully furnished one-bedroom apartment is offered for sale, loca...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Mediteranska, Opština Budva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству