SUPA24
Остало
Остало
Остало
290 000 €
(4 028 € / м²)
Распродаја
2
2+
72 м²
13. jul, Opština Budva

спаваћа соба2
равно72 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A spacious apartment is offered for sale in the very center of Budva, with a total area of 72 m². An ideal location — just a few minutes’ walk to the ...

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

13. jul, Opština Budva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству