SUPA24
Остало
Остало
Остало
530 000 €
(5 889 € / м²)
Распродаја
2
1
90 м²
Mediteranska, Opština Budva

спаваћа соба2
равно90 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For the first time on the market, an exclusive 2-bedroom apartment in an elite building in the very center of Budva, next to the historic part of Budv...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Mediteranska, Opština Budva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству