SUPA24
Остало
Остало
Остало
142 100 €
(3 158 € / м²)
Распродаја
1
1
45 м²
Ive Lole Ribara, Opština Budva

спаваћа соба1
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A cozy one-bedroom apartment in Budva, 45 m2 in size (with a loggia), in a new residential complex built in 2015. The apartment is located on the 4th ...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Ive Lole Ribara, Opština Budva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству