SUPA24
Остало
Остало
Остало
390 000 €
(2 786 € / м²)
Распродаја
2
2+
140 м²
13. jul, Opština Budva

спаваћа соба2
равно140 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Two luxury two-level apartments (duplexes) are for sale. The apartments are located in Kamenovo. The beach is 200 m away from Kamenovo beach by a dire...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

13. jul, Opština Budva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству