SUPA24
Остало
Остало
Остало
395 000 €
(3 591 € / м²)
Распродаја
3
1
110 м²
I ulica, Opština Budva

спаваћа соба3
равно110 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment in Budva In the small resort town of Rafailovići, an apartment with a total area of 110 m2 is for sale. The apartment is located on the 4th ...

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

I ulica, Opština Budva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству