SUPA24
Остало
Остало
Остало
158 600 €
(3 374 € / м²)
Распродаја
1
1
47 м²
Opština Bar

спаваћа соба1
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Residential complex in Bar — your ideal home by the sea
There are 3 one-bedroom apartments left for sale: 61 m², 63 m², and 64 m².

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Opština Bar
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MD Realty

MD Realty

Слични огласи

Слично у иностранству