SUPA24
Остало
Остало
Остало
338 985 €
(3 110 € / м²)
Распродаја
3
2+
109 м²
Glavni grad Podgorica

спаваћа соба3
равно109 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na prodaju je izuzetan trosoban stan površine 109,35 m², smješten na 3. spratu luksuznog kompleksa Green Level 3, trenutno jedne od najatraktivnijih l...

Друго
Старост понуде: 48дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Glavni grad Podgorica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Слични огласи

Слично у иностранству