SUPA24
Остало
Остало
Остало
161 200 €
(2 600 € / м²)
Распродаја
2
2+
62 м²
Glavni grad Podgorica

спаваћа соба2
равно62 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaje se jednosoban useljiv stan površine 62m², smješten u naselju Momišići, Podgorica. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade koja posjeduje 2 lifta.

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 58дана

Локалитети

Glavni grad Podgorica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Слични огласи

Слично у иностранству