SUPA24
Остало
Остало
Остало
106 000 €
(2 465 € / м²)
Распродаја
1
1
43 м²
Glavni grad Podgorica

спаваћа соба1
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaje se nov, moderan, useljiv, jednosoban stan površine 43m² + 18m² terasa, na visokom prizemlju - Donja Gorica, Podgorica.  Zgrada odiše savremeni...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 58дана

Локалитети

Glavni grad Podgorica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Team Real Estate

Mladen Pejanović

Слични огласи

Слично у иностранству