SUPA24
Кухиња; кухињски апарати, дрвени под, природно светло, модерни стил
102 500 €
(2 384 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
43 м²
Glavni grad Podgorica

спаваћа собаatypical
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na prodaju moderan jednosoban stan površine 43.30m², smešten an 4 spratu savremene stambene zgrade u izgradnji, u atraktivnom dijelu Podgorice – Zabje...

намештен
Старост понуде: 87дана
Ажурирано: 21дана

Локалитети

Glavni grad Podgorica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic

Слични огласи

Слично у иностранству