Листа понуда
16
16
16
106 000 €
(2 944 € / м²)
Распродаја
2
1
36 м²
ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเทพกระษัตรี
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
36 м²
купатила
Преведи на Енглески
CONDO À VENDRE SURIN PHUKET Situé dans le quartier recherché de Surin à Phuket, ce condominium représente une excellente opportunité d’investissem...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Безбедност
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
67дана
Ажурирано:
10дана
Пријави оглас
Локалитети
ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเทพกระษัตรี
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.