SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
661 863 €
(2 903 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
228 м²
ตําบลฉลอง

спаваћа собаatypical
равно228 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

A three-bedroom condominium is located in a secluded development called Pearl of Naithon. This beautiful ground-floor unit offers a spacious living ar...

Друго
Старост понуде: 334дана
Ажурирано: 333дана

Локалитети

ตําบลฉลอง
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству