SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
287 000 €
(2 208 € / м²)
Распродаја
3
1
130 м²
เทศบาลนครเกาะสมุย

спаваћа соба3
равно130 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

PENTHOUSE VUE MER À BANTAI KOH SAMUI À vendre à Bantai, Koh Samui, magnifique condo penthouse moderne avec vue mer exceptionnelle sur l’île de Koh ...

намештен
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

เทศบาลนครเกาะสมุย
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IMMOCENTER

Слични огласи

Слично у иностранству