SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
83 956 €
(2 895 € / м²)
Распродаја
1
1
29 м²
Ring Road, เทศบาลนครเกาะสมุย

спаваћа соба1
равно29 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

​ *Phase 2* This fresh development presents contemporary freehold condominiums for sale in Koh Samui, strategically positioned between Chaweng and Ba...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 126дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Ring Road, เทศบาลนครเกาะสมุย
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Conrad Properties

Слични огласи

Слично у иностранству