SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
183 732 €
(1 241 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
148 м²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา

спаваћа собаatypical
равно148 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This fantastic luxury 2 bedroom condo is located at Blue Lagoon, next to the 5 star Sheraton Hotel with shared facilities, it’s just 10 minutes North ...

Друго
Старост понуде: 340дана
Ажурирано: 339дана

Локалитети

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Kinnara

Слични огласи

Слично у иностранству