SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
282 642 €
(2 826 € / м²)
Распродаја
2
2+
100 м²
ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา

спаваћа соба2
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Elegant fully furnished 2-bedroom condo for sale at Cozy Beach View, a luxury high-rise condominium located in the prestigious Pratumnak area of Patta...

намештен
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Roof21 Thailand

Слични огласи

Слично у иностранству