SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
95 108 €
(2 114 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
45 м²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

One-bedroom condo in The Vision, Pratumnak, Pattaya — 45.94 m²

Discover a cozy one-bedroom flat in The Vision, located in the Pratumnak neighborhood ...

Друго
Старост понуде: 42дана
Ажурирано: 42дана

Локалитети

ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Thavorn Asia Property

Слични огласи

Слично у иностранству