SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
222 262 €
(6 537 € / м²)
Распродаја
2
1
34 м²
ซอยนาเกลือ 33, เมืองพัทยา

спаваћа соба2
равно34 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Experience the ultimate in luxury living in Pattaya, (Foreign Quota) Thailand's premier beachside destination. This stunning new condominium is curren...

Друго
Старост понуде: 70дана
Ажурирано: 69дана

Локалитети

ซอยนาเกลือ 33, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SEA Property Group Co. Ltd

Слични огласи

Слично у иностранству