SUPA24
Остало
Остало
Остало
62 386 €
(1 686 € / м²)
Распродаја
1
1
37 м²
ซอยนาเกลือ 12, เมืองพัทยา

спаваћа соба1
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

37.48 Sqm 1 Bedroom w/ Pool Views in Club Royal Wong Amat Pattaya Condo For Sale - CLUBR45
Location: Soi 12 Naklua Alley, Naklua, Pattaya
Bedroom: 1
B...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 93дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

ซอยนาเกลือ 12, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Слични огласи

Слично у иностранству