SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
34 305 €
(1 492 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
23 м²
ถนนสุขุมวิท, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно23 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1-Studio City View Condo at Lumpini Condo Town North Pattaya-Sukumvit All units are ready to move in immediately. Pool view unit located on the 23rd ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 120дана
Ажурирано: 49дана

Локалитети

ถนนสุขุมวิท, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX Capital Property

Слични огласи

Слично у иностранству