SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
50 261 €
(1 675 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
30 м²
ชัยพฤกษ์ 3, เมืองพัทยา

спаваћа собаatypical
равно30 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Pool Access 1 Bedroom Luxury Condo at Venetian Signature Condo Resort Pattaya!Live in luxury with this stunning 1-bedroom apartment at Venetian Signat...

намештен
Старост понуде: 127дана
Ажурирано: 49дана

Локалитети

ชัยพฤกษ์ 3, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REMAX Capital Property

Слични огласи

Слично у иностранству