SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
182 886 €
(1 550 € / м²)
Распродаја
1
2+
118 м²
ซอยจอมเทียนสาย 2 ซอย 7, เมืองพัทยา

спаваћа соба1
равно118 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A fantastic opportunity to own an exceptionally large one-bedroom condo at The Park Condominium, Jomtien. This convenient ground-floor unit offers eas...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 161дана
Ажурирано: 112дана

Локалитети

ซอยจอมเทียนสาย 2 ซอย 7, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Roof21 Thailand

Слични огласи

Слично у иностранству