Листа понуда
13
13
13
126 057 €
(4 202 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
30 м²
จอมเทียนสายหนึ่ง, เมืองพัทยา
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
30 м²
купатила
Преведи на Енглески
30.80 Sqm Studio w/ Sea Views in Seaspire Jomtien Condominium Pattaya Condo For Sale - SEAJ01
Location: Jomtien Beach Road, Jomtien, Pattaya
Bedroom: ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
166дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
จอมเทียนสายหนึ่ง, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.